close
تبلیغات در اینترنت
رژیم آل سعود و آل خلیفه درباره الحاق بحرین به عربستان سعودی به توافق رسیدند

دانلود رایگان نوحه و مداحی

دانلود رایگان نوحه از مداحان اهل بیت

رژیم آل سعود و آل خلیفه درباره الحاق بحرین به عربستان سعودی به توافق رسیدند

رژیم آل سعود و آل خلیفه درباره الحاق بحرین به عربستان سعودی به توافق رسیدند. نجیب الاحمر سردبیر روزنامه دولتی الایام بحرین و برادرش که مشاور پادشاه بحرین است، با تایید این خبر اظهار داشت، این موضوع به زودی بعنوان یک بیانیه از سوی آل‌خلیفه اعلام می شود.
 

به گزارش «شیعه نیوز» ، پادشاه عربستان و همتای بحرینی او در نشستی تحت عنوان «همایش فرهنگی الجنادریه» توافق کردند بحرین به یکی از مناطق تحت فرمان آل‌سعود تبدیل شود.

نجیب الاحمر سردبیر روزنامه دولتی الایام بحرین و برادرش که مشاور پادشاه بحرین است، با تایید این خبر اظهار داشت، این موضوع به زودی بعنوان یک بیانیه از سوی آل‌خلیفه اعلام می شود.

الاحمر افزود: هماهنگی ها در این زمینه در همایش سالانه الجنادریه در عربستان صورت گرفت، و تاکنون مکاتبات زیادی در این زمینه بین طرفین صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: شاه بحرین پس از پیشنهاد ملک عبدالله؛ نخستین گامها برای اجرای این طرح را اعلام کرده، ولی محرمانه باقی ماندن آن به دلیل غیرقانونی بودن این طرح و احساس ضد سعودی مردم بحرین است.

به گفته کارشناسان حقوقی، برای اجرای این طرح ابتدا باید آن را در بحرین به همه پرسی گذاشت تا مردم مخالفت یا موافقتشان را با آن اعلام کنند  زیرا این طرح به معنای تحویل قدرت، و منابع مالی، حقوقی و قانونی بحرین به سعودی ها است.

پس از انقلاب 14 فوریه بحرین در سال 2011 و ناتوانی رژیم آل خلیفه در برابر مطالبات مردم  و تظاهرات و فعالیتهای مسالمت آمیز آنها، عربستان سعودی نیروهای ویژه خود را به همراه چند کشور عربی برای سرکوب و کشتار هرچه بیشتر مردم بحرین و ارعاب آنها، به این کشور اعزام کرد.

نیروهای مسلح سعودی همچنان در نقاط مختلف بحرین مستقر هستند و در سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز مردم و حمله به مناطق مسکونی نیروهای آل خلیفه را پشتیبانی می کنند.
 

العالم
منبع : شیعه نیوز

+ نوشته شده در05 / 12 / 1390ساعت 17:10توسط محمد بربری | | تعداد بازدید : 481

مطالب قبلی

» دانلود مداحی میلاد حضرت زهرا (سلام الله علیها)
» نشانه های بسیار نزدیک بودن ظهور حضرت حجت
» باقي ماندن 5 نشانه از 1200 نشانه‌ آخرالزمان
» تولد دجال آخر الزمان در اسرائیل !!!( +تصاویر)
» تشرف آيت الله خامنه اي محضر مبارك حضرت مهدي
» دانلود دعاي توسل با صداي مداحان معروف
» دانلود زیارت عاشورا صوتی از 12 مداح + متن زیارت عاشورا به صورت PDF + ترجمه فارسی
» زيارت عاشورا با صداي حاج حسن خلج
» رژیم آل سعود و آل خلیفه درباره الحاق بحرین به عربستان سعودی به توافق رسیدند
» دانلود / دعای عهد امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

صفحات وبلاگ